RSS
 

O nas

Troszkę o nas

Nasze biuro corocznie przyjmuje praktykantów i stażystów na praktyki zawodowe. Szkoląc i ucząc młodych ludzi, w przyszłości możemy mieć dobrych pracowników, współpracowników, partnerów.
Nasze praktyki cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem zarówno w szkołach średnich jak i na uczelniach wyższych. Jesteśmy wymagający od naszych praktykantów i stażystów, ale tego wymaga nauka przyszłego zawodu i… samo życie 🙂
U nas nie wykonuje się”sztuki dla sztuki” praktykanci i stażyści WADi uczestniczą w procesie tworzenia, niektóre produkty planują, tworzą, promują i… sprzedają. Cieszą nas też opinie samych praktykantów i stażystów, którzy może nie bezpośrednio po zakończeniu praktyk, ale z czasem doceniają czego zostali nauczeni w naszej firmie. Przydaje się im ta wiedza w dalszej karierze zawodowej, zarówno w Polsce jak i… zagranicą.

na wWw11 Teraz troszkę o naszej firmie.
Biuro Podróży WADI „Na Wschód”, jest na polskim rynku turystycznym od marca 2006 roku, początkowo pierwszym Właścicielem była Pani Inga CWIK-PISZCZEK, a od 2008 roku Właścicielem jest Pan Artur PISZCZEK z powodzeniem kierujący firmą.
Od początku istnienia naszego Biura Podróży WADi, organizujemy wyprawy dla samodzielnych turystów, wycieczki zorganizowane, wczasy wypoczynkowe w Europie i Azji przy wykorzystaniu transportu kolejowego oraz transportu lotniczego organizując imprezy grupowe na kontynentach: Europa i Azja. Ze szczególnym nastawieniem na Rosję. Bo jest to kraj z największym według nas potencjałem turystycznym, chociaż jeszcze nie odkrytym ;-).
Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi jak i instytucjonalnymi. Organizację swoich wakacji powierza nam co roku, około 2650 osób oraz ponad 85 firm, do których należą najwięksi pracodawcy w Polsce. Co rocznie odnotowujemy też coraz większą ilość sprzedanych biletów, noclegów, wykonanych wiz, wycieczek i wypraw.Biuro Podróży WADI „Na Wschód” stale powiększa swój zasięg sprzedaży i szuka nowych ciekawych kierunków. Obecnie mamy 1 własne Biuro Centralne, 2 Biura Regionalne, oprócz tego nasze oferty dostępne są u ponad 70 agentów turystycznych w prawie każdym zakątku Polski.

na wWwZatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby upragniony wyjazd czy urlop był spełnieniem wakacyjnych marzeń. Większość naszych pracowników to Piloci Wycieczek z uprawnieniami państwowymi oraz bardzo dużym doświadczeniem.
Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że spoczywa na nas ogromna i trudna odpowiedzialność, dlatego dokładnie wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, by kolejne wycieczki i usługi z naszym biurem były jeszcze bardziej atrakcyjne, udane i dopracowane technicznie.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, a może i w Europie? 😉 która profesjonalnie zajmuje się sprzedażą biletów kolejowych krajów wschodnich i byłego ZSRR: Białoruś, Rosja, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Kazachstan, Mołdawia, Uzbekistan, Tadżykistan, Turkmenistan, Chiny, Mongolia.

Mamy też w sprzedaży koleje europejskie: Austria, Niemcy, Finlandia, Francja, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Serbia, Rumunia, Włochy…
Naszą ofertę uzupełniają też połączenia lotnicze, autokarowe oraz mieszane np.: pociąg + samolot, pociąg + autokar, pociąg + autokar + samolot.
Mamy sprawdzone miejsca noclegowe, miejscowych Przewodników miejskich, licencjonowanych Pilotów Wycieczek.
Nasza oferta jest stale poszerzana i rozbudowywana. Oferta jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb naszego klienta jego wymagań, pragnień i możliwości finansowych. Jeśli na Księżycu? lub na Marsie? powstanie linia kolejowa – to właśnie my pierwsi będziemy sprzedawali takie bilety kolejowe 😉

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.

 

statystyka