RSS
 

Jak rozpocząć praktykę

25 Lut

boje sięCzyli jak rozpocząć 1 dzień praktyki w WADi
Niby jest to proste pytanie, ale…
No właśnie, ale… jak przyjść na praktykę?
Praktykanci co bardziej „rozumni” zwyczajowo przychodzą przed praktyką i pytają o szczegóły np. na którą godzinę przyjść? co trzeba mieć ze sobą? itp… można też o takie sprawy zapytać podczas podpisywania umowy, która zwykle podpisuje się dużo wcześniej.

Jeśli już wiesz kiedy, gdzie i o której godzinie… Przychodzi ten dzień! 1 dzień praktyki w WADi.
Przyjdź nieco wcześniej – zrób dobre wrażenie! Absolutnie się NIE SPÓŹNIAJ! nie w 1 dniu, i nigdy! Przyjdź ubrany elegancko, czysto i schludnie wyglądając. Uczniowie którzy noszą stroje szkolne, występują właśnie w nich. Bądź wypoczęty, zmęczona osoba „życiem weekendowym” na pewno nie spodoba się na praktyce :-/
Miej ze sobą dzinniczek praktyk, notatkim zeszyt w kratkę, długopis i coś do pisania (ołówek, kilka długopisów w różnych kolorach itp).
Przyjdź do biura, wejdź śmiało: przedstaw się i powiedź w JAKIEJ SPRAWIE przychodzisz. Wybacz ale, nie czytamy jeszcze w myślach 😉 stąd nie wiadomo czy jesteś klientem, praktykantem, czy zabłądziłeś i pytasz o drogę do…?
Wtedy na pewno nasz pracownik powie co dalej…
Oczywiście zakładamy, że już zapoznałeś się z tym czego wymagamy i nie będziesz zadawać głupich pytań z serii: „tyle trzeba wiedzieć??? – o jejku… nie wiedziałem”. Bo oznaczałoby to, że chyba jednak pomyliłeś miejsca  na praktykę.
Warto też przeczytać zakładkę: Przygotowanie podpowiada ona inne szczegóły przygotowania się na praktykę, w tym ile będziesz pracować na praktyce dziennie oraz jakie usprawiedliwienia są honorowane na praktykach.

No to co… zapraszamy na nasze praktyki.

 
Możliwość komentowania Jak rozpocząć praktykę została wyłączona

Kategoria: Co nowego

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentowanie wyłączone.

 

statystyka