RSS
 

Współpraca z Uniwersytetem Jakuck

21 Sty

Współpraca z Państwowym Uniwersytetem w Jakucku, Rosja.
W dniach 16-21.01.2015r w naszym biurze podróży WADi „Na Wschód” gościem była Pani Profesor Swetłana IWANOWA z Państwowego Uniwersytetu w Jakucku w Federacji Rosyjskiej. Rozmawialiśmy na temat współpracy i praktyk zawodowych studentów, przyszłych magistrów z Jakucka.
Było to również czas na spotkanie się z naszymi dwoma partnerami:
– Technikum Obsługi Turystycznej i Technikum Hotelarstwa w Zespole Szkół im. Tuwima w Bielsku-Białej,
– Technikum Obsługi Turystycznej i Technikum Hotelarstwa w Zespole Szkół Agrotechniczny i Ogólnokształcących w Żywcu-Moszczanicy.

Pani Profesor spotkała się z Dyrekcjami i kierownikami szkolenia praktycznego w obu szkołach. Obaj nasi partnerzy szkolni, również nawiązali ciekawą znajomość, gdyż Pani Profesor Swetłana zajmuje się również praktyczną nauką studentów. Nasz gość miał też okazję oglądać między innymi pracownie specjalistyczne w obu w/w szkołach, co zrobiło na nim duże wrażenie. Porównywane były też systemy nauczania i padły pierwsze propozycje i pomysły przyszłej współpracy.

Również w niedługim czasie, w naszym Biurze Podróży WADi „Na Wschód” pojawią się nowi ciekawi praktykanci. Szkolenie praktyczne w naszym biurze, będzie więc bardzo atrakcyjne i międzynarodowe. Jakuccy Praktykanci będą się uczyli technicznych aspektów turystyki w Polsce i Europie w oparciu o turystykę przyjazdową i elektroniczne systemy obsługi klienta.
Dodatkowo nasz gość poznał: Bielsko-Białą, Kraków, Żywiec, Szczyrk.

Zatem spotkanie było bardzo owocne, kilku wymiarowe i udane.

 
Możliwość komentowania Współpraca z Uniwersytetem Jakuck została wyłączona

Kategoria: Co nowego

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Komentowanie wyłączone.

 

statystyka